FIXTURES 2024

 

 

Type

H/A

Rinks

Time

Dress

APRIL

           

Sun 21

Ladies v Gents Invitation Game

         

Tues 23

Suttons

Ladies

A

3T

2.00

W

Wed 24

Hurst

Mixed

A

5T

6.00

G

Sat 27

PUBLIC OPEN DAY

2.00pm to 5.00pm

Tues 30

Wargrave

KL D3

H

4R

6.00

G

MAY

           

Wed 1

Shiplake

Mixed

A

5T

6.15

G

Thurs 2

Sunningdale

TVLL

H

3T

2.30

G

Fri 3

Maiden Erlegh D

KLV D3

H

3T

1.45

G

Tues 7

Caversham

KL D3

A

4R

6.00

G

Thurs 9

Sunningdale

TVLL

A

3T

2.30

G

Fri 10

Maidenhead Town D

KLV D3

H

3T

1.45

G

Sat 11

PUBLIC OPEN DAY

2.00pm to 5pm

Tues 14

Windsor & Eton

Ladies

H

3T

2.30

W

Tues 14

Maiden Erlegh B

KL D3

H

4R

6.00

G

Thurs 16

Suttons Gems

TVLL

H

3T

2.30

G

Fri 17

Wargrave

KLV D3

A

3T

1.45

G

Sat 18

MAY FAYRE

2.00pm to 5.00pm

Sun 19

Three Mile Cross

Mixed

A

4/5T

2.30

W

Tues 21

Great Hollands

Ladies

A

4T

2.00

W

Tues 21

Maidenhead Town B

KL D3

A

4R

6.00

G

Thurs 23

Maidenhead Town Beech

TVLL

A

3T

2.30

G

Fri 24

Desborough D

KLV D3

A

3T

1.45

G

Sat 25

Top Club v Thatcham

Ladies

A

 

10.00

G

Sat 25

Palmer Park (Cancelled)

Mixed

H

5T

2.00

W

Sun 26

Henley

Mixed

A

5T

2.30

W

Tues 28

Reading

Ladies

H

3T

2.30

W

Thurs 30

Caversham Kites

TVLL

H

3T

2.30

G

Fri 31

Wokingham C

KLV D3

H

3T

1.45

G

JUNE

           

Sat 1

Men’s John Nisbett Trophy

         

Mon 3

Suttons C

KLV D3

A

3T

1.45

G

Tues 4

Twyford

Ladies

A

2T

2.30

W

Tues 4

Wargrave

KL D3

A

4R

6.15

G

Sat 8

Caversham

Mixed

A

4/5T

2.30

W

Mon 10

Maiden Erlegh D

KLV D3

A

3T

1.45

G

Tues 11

Crowthorne

Ladies

H

3T

2.30

W

Tues 11

Caversham

KL D3

H

4R

6.15

G

Thurs 13

Tilehurst Gold

TVLL

A

3T

2.00

G

Fri 14

Wokingham D

KLV D3

H

3T

1.45

G

Sat 15

Yateley

Mixed

H

5T

2.30

W

Tues 18

Maiden Erlegh B

KL D3

H

4R

6.15

G

             
           

Wed 19

Tilehurst

Mixed

H

5T

6.30

G

Thurs 20

Maiden Erlegh Burgundy

TVLL

H

3T

2.00

G

Fri 21

Dave Mills Trophy(Woodley Town Council)

Mixed

H

 

6.00

G

Mon 24

CLUB TOUR (SOMERSET)

Tues 25

Wed 26

Thurs 27

Fri 28

Sat 29

Crowthorne

Mixed

A

3R

2.30

W

JULY

           

Mon 1

Maidenhead Town D

KLV D3

A

3T

1.45

G

Tues 2

Bracknell

Ladies

A

3T

2.00

W

Thurs 4

Suttons Gems

TVLL

A

3T

2.30

G

Fri 5

Wargrave

KLV D3

H

3T

1.45

G

Sat 6

Tilehurst

Mixed

A

5T

2.30

W

Sun 7

Palmer Park

Mixed

A

5T

2.00

W

Tues 9

Wargrave

KL D3

H

4R

6.15

G

Wed 10

Trentham

Mixed

A

5T

6.15

G

Thurs 11

Maidenhead Town Beech

TVLL

H

3T

2.30

G

Fri 12

Desborough D

KLV D3

H

3T

1.45

G

Sat 13

Pangbourne

Mixed

A

4T

2.30

W

Sun 14

Hurst

Mixed

H

5T

2.30

W

Tues 16

Three Mile Cross

Ladies

A

3T

2.30

W

Tues 16

Caversham

KL D3

A

4R

6.15

G

Wed 17

Maiden Erlegh

Mixed

A

5T

6.30

G

Thurs 18

Caversham Kites

TVLL

A

3T

2.30

G

Fri 19

Wokingham C

KLV D3

A

3T

1.45

G

Sat 20

Burghfield

Mixed

H

5T

2.30

W

Sun 21

Captain v Vice Captain

Ladies

       

Mon 22

Suttons C

KLV D3

H

3T

1.45

G

Tues 23

Palmer Park

Ladies

A

3T

2.30

W

Tues 23

Maiden Erlegh B

KL D3

H

4R

6.15

G

Wed 24

County v Woodley Celebration Game

Mixed

H

6T

2.00

W

Sat 27

Gala Day

         

Tues 30

Wokingham

Ladies

H

3T

2.00

W

Tues 30

Maidenhead Town B

KL D3

A

4R

6.15

G

AUGUST

           

Thurs 1

Tilehurst Gold

TVLL

H

3T

2.30

G

Fri 2

Wokingham D

KLV D3

A

3T

1.45

G

Sat 3

Bracknell

Mixed

A

5T

2.00

W

Sun 4

Great Hollands

Mixed

A

5R

3.30

W

Tues 6

Pangbourne

Ladies

H

3T

2.00

W

Thurs 8

Maiden Erlegh Burgundy

TVLL

A

3T

2.00

G

Fri 9

Rotary Club

Mixed

   

6.00

G

             
             

Sat 10

Caversham

Men

A

4/5T

2.30

W

Tues 13

Maiden Erlegh

Ladies

H

3T

2.30

W

Tues 13

Maidenhead Town B

KL D3

A

4R

6.00

G

Thurs 15

Shiplake

Mixed

H

5T

6.15

G

Sat 17

Burghfield

Mixed

A

5T

2.30

W

Sun 18

Trentham

Mixed

H

5T

2.30

W

Tues 20

Caversham

Ladies

H

3T

2.30

W

Wed 21

Tilehurst

Mixed

A

5T

6.30

G

Sat 24

Maiden Erlegh

Mixed

H

5T

2.30

W

Sun 25

Ladies John Nisbett Trophy

         

Wed 28

Wokingham

Men

H

4/5T

6.00

G

Fri 30

Suttons

Mixed

A

5T

2.30

W

SEPTEMBER

           

Sun 1

Three Mile Cross

Mixed

H

4/5T

2.30

W

Tues 3

Reading

Ladies

A

3T

2.30

W

Wed 4

Sunningdale

Men

H

4T

2.30

G

Sat 7

CLUB FINALS

         

Sun 8

CLUB FINALS

         

Tues 10

Burghfield

Ladies

H

3T

2.30

W

Wed 11

Ladies County President v Woodley

Ladies

 

5T

1.30

W

Thurs 12

Suttons

Mixed

H

4T

2.30

W

Sun 15

Ladies v Gents Invitation Game

         

Tues 17

Tilehurst

Ladies

H

3T

2.30

W